Op de Akkerwal werken we met een professioneel, betrokken team. We blijven ons ontwikkelen en zetten ons elke dag in om elke leerling te laten (op)bloeien.

 

Dick Nijzink
Directeur
info@deakkerwal.nl
Werkdagen: dinsdag, vrijdag

José van Putten
Intern Begeleider
Vertrouwenspersoon
j.vanputten@deakkerwal.nl
Werkdagen: dinsdag, donderdag

Miriam Meijerink
Leerkracht groep 1/2
Cultuur coördinator
m.meijerink@deakkerwal.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Marieke Schuurman
Leerkracht groep 3/4
ICT coördinator
m.schuurman@deakkerwal.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ludie Timmerman
Leerkracht groep 5/6
l.timmerman@deakkerwal.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anne Ruth Altink
Leerkracht groep 5/6
a.altink@deakkerwal.nl
Werkdagen: vrijdag om de week

William Beltman
Leerkracht groep 7/8
w.beltman@deakkerwal.nl
Werkdagen: elke morgen

Rijnate Smalbrugge
Onderwijsondersteunend medewerker
r.smalbrugge@deakkerwal.nl
Werkdagen: dinsdag, donderdag

Marleen den Oudsten
Onderwijsassistent
m.denoudsten@deakkerwal.nl
Werkdagen: woensdag, donderdag

Madeleen Pas
Lio groep 3/4
m.pas@viaa.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag